سیمای جغتای {جُغَه تای. یعنی تیرانداز} www.joghatay1414.ir

معرفی تصویری طبیعت وشهر جغتای. هرکه را مهر وطن در دل نباشد کافر است معنی حب الوطن فرموده پیغمبراست !


دریافت یارانه حق حق مسلم ماست اسراف بیت المال کارتمام دولتهاست!

بسم الله

در سال 91 آقایی که فکر میکرد برقراری عدالت ومدیریت جهانی ماموریت الهی اوست ! با اینکه در دوران تبلیغات ریاست جمهوری سال 84 معتقد بود باید یک ریال برابر یک دلار وحتی کمتر باشد در خاتمه دورانش با چرخش 180 درجه ای و با یک فرضییه غلط قیمت دلار را بالا کشید وریال را بیحال !و ما را بیچاره کرد تا بزعم باطل خویش جیب اغنیاء را خالی کند و جیب فقرا را پر کند !غافل از اینکه در آخر بازهم جیب اغنیا ازطروق دیگری پر تر خواهد شد! و جیب خالی فقرا به آب رفته رفته تر ازگذشته خواهد شد ! کما اینکه در ماه های پایانی حکومتش چنین هم شد. فقیر فقیرتر و غنی غنی تر شد! .

علی ایحال : ایشان فاز اول این ترفند را داشت با موفقیت اجرا میکرد وهر روز دلار قویتر و ریال بیحالتر میشد که اجل محتوم حکومتش به پایان رسید وگرنه جمشید بسم الله ایشان هر برگ سبز ده هزارتومنی ما را معادل یک دلار استکبار جهانی میکرد !تا نشان دهد از حرف تا عمل نامزدهای انتخاباتی چند منظومه فاصله وجود دارد!

البته که ایشان قصد داشت درآمد دلار فروشی را علی السویه بین فقرا تقسیم کند!. کهکشان کهکشان حیف! که دست ایشان از مسند قدرت کوته گشت و ما بیچارگان طعم خوش پولداری را نچشیدیم که ایشان برفت !البته جناب علی آقا لاریجانی اعلی الله پایه های مقامه ! در مجلس اجازه نداد همان درامد ناشی از این ترفند بین ما اقشار آسیب پذیر توزیع شود ، بماند که ؛ همان یارانه 45 تومنی که در بدو تولدش معادل 45 دلار بود معادل 15 دلار شد وتورم هم سیصد درصد شد که دولت عدالت فقط 15-25 درصد آنرا متقبل شد و مابقی افتاد بگردن فقرا وبیچارگان !

القصه حال که دست تقدیر کلید حکومت بدست جناب دیگری داد ایشان نه روی ادامه دادن سیاست غلط افزایش قیمت دلار سلف خویش را دارد و نه توان پرکردن جیب بظاهر خالی خزانه را دارد..اگر واقعا خالیست صرف 5 میلیارد تومن برای بازسازی دفتر خاتمی در کاخ سعداباد از کجا و چگونه بوده است و پول یارانه چند نفر میشود و از کجا معلوم فردا کاخ رامسر مقصد بعدی یارانه های ما نباشد .جالب است با این مبلغ میشد کاخ سعداباد را مجددا در درقله دماوند بسازند مقرون بصرفه تر بود !

لذا دولت تخریب امید ! قصد دارد با عجز و لابه از فقرا و اغنیاء بخواهد دست از حق مسلم خود کشیده تا دولت بتواند عدالت ورزی را بهتر از سلف خویش بگستراند ! ولی ایکاش جناب صاحب کلید قفل گشا !روزی فارغ از همه کار و به تنهایی و بدون آن عینک گرانقیمت دودیش !بسراغ خزانه میرفت و نظاره میکرد که ببیند این بیت سوراخ موشی گنده تر از یارانه 45 تایی ندارد؟ ! که بیت المال را به باد فنا میدهد !

حال بنده با فکر ناقص خویش چندین مورد از این سوراخها را برای دولتمردان میشمارم امیدوارم بتوانند اشک گیری !@برایش بسازنند تا نیازی نباشد سوراخ یارانه عوام را ببندند!

1- آقای کلیدار دار اعظم تحقیق بفرمایید تا کنون حتی دولت شما سالی چند میلیارد از سوراخ بیت المال خرج عیاشان فوتبال قرمز و آبی و زرد وووووووووووووو...................... میشود چرا این سوراخ مسدود نمیشود؟! برای سوختن  روی لینک کلیک کنیدhttp://khabaronline.ir/detail/347993/sport/premiere-league

2- سالی چند میلیارد تومن از جیب بیت المال وزارت فخیمه در ظاهر ارشاد ! هرساله صرف چاپ کتابها و مجلات و فیلمهای زرد و موسیقی پاپ و کاک! و ........... کرده ومیکند تا فرهنگ ما را غربی تر از غرب نمایند! برای منفجر شدن روی لینک کلیک کنید

http://www.tabnak.ir/fa/news/385310

http://press.farhang.gov.ir/fa/news/95585

3- هر سال و دوره ای چند میلیارد تومن صرف نو نوار کردن دکورهای چندصد میلیونی مسولان رده کوتاه و بلند میشود؟!http://www.tabnak.ir/fa/news/69747/D988D9%86

http://javanenghelabi.ir/?p=15804

4- خودروهای شیک, موبایل ها وخانه های سازمانی و جکوزی و ......................... که برایگان در اختیار وزیر و وکیل قرار گرفته چقدر صرف خرید و نگهداری آنها میشود ؟!

5- همایش ها ونمایشها و سیمنهارها و کنگره هایی که یک ریال ارزش علمی ندارد و هروزه در چهارگوشه کشور به محلی برای خواب و پذیرایهای مجلل دولتیها مبدل شده چقدر از جیب بیت المال آب میخورد؟!http://www.ireconomy.ir/fa/page/9362

6- سالی چند میلیارد ریال دلار تانخورده بحساب حامد کرزای ها و خالد مشعلها و.......واریز میشود تا بجای سپاس گزاری از ما با نمک نشناسی در مقابل حقابه هیرمند را قطع کنند یاصدام را شهید خوانند و چهل روز برایش عزای عمومی بگیرند ! یا در سازمان ملل باهمراهی استکبار جهانی قطعنامه امضاء کنند و ما را تحریم کنند که نتوانیم بمب اتم بسازیم ! برای روشن شدن روی پیوند کلیک کنیدD8%AF.html

 http://www.afghanpaper.com/nbody.php?id=62165

http://news.irib.ir/NewsPage.aspx?newsid=24634

7- سالی چندمیلیارد کمکهای توسعه ای به سران فاسد کشورهای بظاهر فقیر مثل سوایزلند و بورکینافاسو و......میشود تا حضرات بجای خرج ملت فقیر خویش صرف ساخت قصری برای سی ویکمین همسر خویش کند ؟!8- سالی چند هزارمیلیارد ریال جاده و خیابان آسفالت میشود و سه ماه نشده به سیاهچاله تبدیل میشوند البته اگر توسط کلنگ آبفا و مخابرات و شهرداری جگر ذلیخا نشده باشند!

9- سالی چند هزارمیلیارد تومن پاداش و دستمزد هیات آمناء و مدیران عامل هزاران شرکت دولتی زیانده میشود؟!http://www.ireconomy.ir/fa/page/9362

10 - سالی چند نفر مثل فاضل خداداد و شهرام خان جزایری و جدیدا بابک خان زنجانی در کنار سفره بیت المال گنج اندوزی میکنند؟!http://www.jahannews.com/vdcawonei49neu1.k5k4.txt

11 -سالی چند هزار میلیارد بودجه کمیته امداد و بهزیستی و سایر نهادها توسط مدجویان معتاد دود میشود ولی دریغ از یک بار ترک دادن این مفنگیهای مفتخور!

12 -سالی چند میلیارد توسط مسولان بیکفایت و مدیران نالایق که صرفا از طریق رابطه صاحب کرسی و جاه شده اند به چاه ویل و اسراف و ندانم کاری حضرات ریخته میشود؟!

13-..............مابقی را شما ردیف کنید حوصله من که سر رفت و طاقتم طاق شد!

بلی آقای رییسجمهور اگر به بدنه بیت المال نظری خالی از حب و بغض و تعصب بیندازید متوجه خواهید شد دیواری در خزانه نمانده و بجای دیوارمسلح بتنی صاحب دیواری توری است که هرکس با اندک قدرتی مشغول چریدن و چپاول است !حال شما از ما میخواهید تا یارانه نگیریم در عوض درمان ارزان شود ! شما چه قولی میدهید تا رییسجمهور بعدی با همین روش شما از زندگان نخواهد تا یارانه هایشان را به مردگان ببخشند ! یا چه تضمینی هست تا خلف شما هوس نکنند یکشبه قیمت دلار را بالا بکشد و یارانه دارو و درمان پیدینه چرگ!(ضرب المثل جغتایی است که کنایه از مقدار ناچیز چیزی است و معنی لغوی نان و پونه میدهد) هم نشود.

آقای ریسجمهور من اگر یارانه نگیریم مطمئنم بازهم جیب فقرای شریف طعم کمک های شما را نخواهد چشید بلکه صرف دود و دم معتادان و سیگاریها خواهد شد و ...........

و اما من این یارانه ای را با منت از شما میگیرم چکار میکنم ابتدا با هزار تومن ! آن چهار حلقه لاستیک برای ماشینم میخرم که در جاده جغتای بسبزوار یا جغتای بشهرستانک یا جغتای به آزاد وار یا منیدر دچار سکته قلبی و مغزی شده اند !چون سالیان سال است از ترمیم و روکش خبری نیست . هزار تومن دیگر آنرا به جلوبندی ساز میدهم تا کیف ماشینم کوک شود هزار تومن آنرا به بابای کشاورزم میدهم تا کود شیمیایی و سم بخرد که مدتیست دولت بابت آن یارانه نمیدهد ! . هزار تومن آنرا میدهم برای عمه پیر و بی شوهرم در گفت وجبله و زمند.....حمام میسازم زیرا حمام 99درصد روستاها بخاطر عدالت اوس محمود آوار شدن درست مثل حمام شاد دل در جغتای زیرا دیگر یارانه سوخت ،سوخته بود!.هزار تومن انرا بابت دفتر دستک بچه مدرسه ای هایم میدهم چون مدتهاست از دفتر دولتی خبری نیست .هزار تومن آنرا بابت ایاب و ذهاب پسرم میدهم چون صاحبکارش به اندازه ای حقوق میدهد که میتواند فقط نون بربری بخرد ! و شهر ماهم مترو ندارد که دولت یارانه بدهد تا تقریبا مفت از شرق به غرب و از شمال بجنوب شهر سفر کنیم .خلاصه مابقی هزاریها تا 45 را دیگران و خود شما بهتر از من میدانید چطور خرج میشود .پس بگذارید هزاریها را ما خودمان با عدالت بسبک خودمان مدیریت بکنیم نه عده ای مثل آقای ترکان که دسته پول پاروکنی ایشان بنا به روایات اززرناب است  .............!!!!!!!!

@-در قدیم که کوزه ها سوراخ میشد مرهمی متشکل از خاک رس+خاکستر+آهک+تخم مرغ میساختند و سوراخ را میگرفتند همان ساروج قبل از اختراع سیمان غربیان !.البته اگر ترکیب را اشتباه نوشته ام شما در بخش نظرات اصلاح فرمایید.

 


نظرات شما عزیزان:

علی اکبر جغتائی
ساعت11:45---23 فروردين 1393
با سلام و سپاس از اینکه واقعیات را توضیح دادین و افسوس از اینکه بعلت خستگی همه را نگفتین و تشکر از اینکه با کمی دقت راه حلها را هم می توان فهمید.

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

 


باعرض خوشامد به شما عزيزان این وبلاگ بنا بران دارد که تصویری مثبت و منطقی و از شهر وطبيعت جغتای برای مشتاقان و خاطرخواهان ارائه نماید براي ارسال نظرات و درخواستهاي خود با ايميل sijoghatay@chmail.ir در ارتباط باشيد اگر عكسي از قديم نديمها داريد با گوشي با رزولوشن 640*480 عكس بگيريد و به ايميل ما ارسال نماييد .عزيزان روستانشين هم ميتوانند عكسهاي نقاط ديدنيشان را با توضيحات مكفي برايمان ارسال كنند تا در معرض نمايش قرار دهيم در ضمن از آنجاییکه اکثرهموطنان جغتای را به بصورت جغ تای تلفظ میکنند مجبور به نو آوری شدیم و جغتای را بصورت جغه تای داخل پرانتز نوشتیم تا تلفظ جغتای تسهیل شود .در ضمن برای راحتی دسترسی شما دامنه joghatay1414.ir را خریداری و بوبلاگ متصل کرده ایم تا براحتی بتوانید وبلاگ را پیدا کنید درضمن راجع به 1414 در پسوند وبسایت بگویم که جغتای بحساب ابجد میشود 1414 لذا ابتدا با جغتای آوردیم تا زمانیکه وبسایت مستقلی فراهم ساختیم و تنها از www.1414.ir استفاده کردیم برای بینندگان فلسفه آن واضح و مبرهن باشد ! در ضمن چون بحلوا هم نمک میزنند تصمیم گرفتیم گاها مشکلات را هم نشان دهیم تا گره گشایی پیدا شود و بار مردم را سبک سازد و هم بعضی ها فکر .... نکنند -درضمن جدول اوقات شرعي را كه پايين ملاحظه ميفرماييد با كليك بر روي ان مي توانيد به اوقات شرعي تمام روستاهاي تابعه شهرستان جغتاي دسترسي پيدا كنيد
sijoghatay@chmail.ir

 

آقا گل !

 


تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان سیمای جغتای و آدرس www.joghatay1414.ir> لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

هواشناسی جغتای انلاین
شرکت آسان تراشه آرمان جغتای
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری جغتای
شورای اسلامی جغتای
تامین اجتماعی (شعبه اقماری جغتای)
نمایندگی کانون قلمچی جغتای
پایگاه خبری جغتای سلام
پایگاه خبری آوای جغتای
وبلاگ نمايندگي مجاز سايپا در شهرستان جغتاي
هايپرسن نماد ارزاني وكيفيت در جغتاي
پخش آنلاین قران با صدای اساتید مختلف بهمراه ترجمه انلاین
موسسه زلزله نگاری تهران
نکات ریز رانندگی و آموزش درست رانندگی توسط آقا
نکات ریز رانندگی و آموزش درست رانندگی توسط بانو
فرهنگ لغت ترکی جغتایی بفارسی
پیش بینی هوای 60روز آینده جغتای
پیش بینی هوای ده روز آینده جغتای
شهرسوخته
مصاف باشیطان
سايت هواشناسي اكيوودر ترجمه شده به فارسي
نماي ماهواره اي جغتاي1
نماي ماهواره اي جغتاي2
نماي ماهواره اي جغتاي3
تصوير ماهواره اي جغتاي
هواشناسی جهانی accuweather
قیافه جغتای از فضا!!!
پیش بینی اب و هوای جغتای بروایت هواشناسی جهانی
عکس ماهواره ای جغتای
ردیاب ماشین
اپارتمانهای در حال اجرا
جلوپنجره اریو
اریو زوتی z300
ازدواج موقت
جلو پنجره ایکس 60
درگاه واسط

 

تير 1399
خرداد 1399
فروردين 1399
اسفند 1398
بهمن 1398
دی 1398
شهريور 1398
فروردين 1398
تير 1397
ارديبهشت 1397
بهمن 1396
آذر 1396
آبان 1396
مهر 1396
شهريور 1396
خرداد 1396
ارديبهشت 1396
فروردين 1396
اسفند 1395
بهمن 1395
دی 1395
آذر 1395
آبان 1395
مهر 1395
شهريور 1395
مرداد 1395
تير 1395
خرداد 1395
ارديبهشت 1395
فروردين 1395
اسفند 1394
بهمن 1394
دی 1394
آذر 1394
آبان 1394
مهر 1394
شهريور 1394
مرداد 1394
تير 1394
خرداد 1394
ارديبهشت 1394
فروردين 1394
اسفند 1393
بهمن 1393
دی 1393
آذر 1393
آبان 1393
مهر 1393
شهريور 1393
مرداد 1393
تير 1393
خرداد 1393
ارديبهشت 1393
فروردين 1393
اسفند 1392
بهمن 1392
دی 1392
آذر 1392
آبان 1392
مهر 1392
شهريور 1392
مرداد 1392
تير 1392
خرداد 1392
ارديبهشت 1392
فروردين 1392
اسفند 1391
بهمن 1391
دی 1391
آذر 1391
آبان 1391
مهر 1391

 

نوجوان تونسی که پیامبر اسلام شد!!! به همراه آلبوم عکس !
گشتی در بهار 95 جغتای
میزان دشت شهرستانهای خراسان رضوی از نزولات جوی و بارشها از ابتدای سال زراعی جاری 98-99 تا اخر فروردی
گشتی در پارک وحدت جغتای در بهار 1399
تحلیل مقایسه ای بارندگی ایستگاه های سینوپتیک استان خراسان رضوی تا 17/1/99 از ابتدای سال زراعی 98-99
چشم انداز هوایی میدان سردار شهید قاسم سلیمانی(فرمانداری) جغتای
چشم انداز هوایی میدان شهرداری جغتای
چشم انداز هوایی میدان امام رضا علیه السلام جغتای.
دورنمای امام زاده سیدمجمد جغتای در اسفند 98
تحلیل مقایسه ای بارندگیهای ایستگاه های سینوپتیک استان خراسان رضوی سال زراعی 98 تا بهمن 98

 

 

RSS 2.0

فال حافظ

قالب های نازترین

جوک و اس ام اس

جدید ترین سایت عکس

زیباترین سایت ایرانی

نازترین عکسهای ایرانی

بهترین سرویس وبلاگ دهی


<-PollName->

<-PollItems->

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 1391
بازدید دیروز : 3974
بازدید هفته : 15459
بازدید ماه : 12729
بازدید کل : 546415
تعداد مطالب : 749
تعداد نظرات : 72
تعداد آنلاین : 1

تالار گفتگوی اندیشوران و دلدادگان جغتای

سیمای جغتای

نمايندگي مجاز فروش و خدمات پس از فروش سايپا